Zdrowa biel.

zdrowabiel.pl  – Tutaj znajdziesz więcej informacji o systemie i nasze zdjęcia po zabiegu PrevDent.

System do wybielania zębów i naprawy szkliwa!
Procedura PrevDent CrWR odróżnia się od innych produktów wybielających dostępnych w gabinetach stomatologicznych, włączeniem do niej nano-hydroksyapatytu. Nano-hydroksyapatyt remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. System wybielania przywraca ich naturalną biel! A Ty podczas procesu wybielania i w czasie po nim, masz znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.
Aktywną substancją wybielającą jest 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) połączony z nano-hydroksyapatytem.
Jak bardzo moje zęby będą jaśniejsze?
Badania pokazują, że przy zastosowaniu metody firmy Prevdent możemy osiągnąć biel o 7-8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Rezultat ten będzie również zależał od obecnego koloru oraz uwarunkowań własnych pacjenta.
Czy procedura jest bezpieczna dla zębów?
Tak, lampowa procedura wybielania firmy PrevDent jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głównym z nich jest nano-Hydroksyapatyt (Hydroaksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).
Czy zabieg jest bolesny?
Procedura firmy PrevDent jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.
Czy jest to zabieg drogi?
 Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w ciągu ok. 2 godzin Twoje zęby będą bielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3 lata, będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Pamiętaj, bielsze i zdrowsze zęby dodają pewności siebie!

Wioletta Witek (1)

 

https://www.facebook.com/liberdent/videos/t.100002768126331/1619680238096556/?type=3&theater